Do osiągnięcia sukcesu zawodowego niezbędne jest zaangażowanie w wykonywane obowiązki. Równie ważna jest charyzma, która pozwala zarażać innych pracowników dobrą energią i wspólnie realizować cele firmy. Istotna jest także umiejętność zarządzania własnymi emocjami, by móc uważnie słuchać innych i komunikować się ze współpracownikami w odpowiedni sposób. Nie bez znaczenia pozostaje wiedza i odpowiednie kwalifikacje, bez których nie można wywiązać się z powierzonych zadań. Ogromnym wsparciem dla pracowników są organizowane przez Wyższą Szkołę Bankową w Poznaniu kursy i szkolenia, ,  poświęcone różnym obszarom wiedzy i umiejętności.

Bogata oferta

Przedsiębiorcy, którzy chcieliby zaprosić pracowników na  szkolenie w Poznaniu, mogą wybierać spośród szerokiego zakresu obszarów. Specjaliści z Wyższej Szkoły Bankowej bez trudu przeprowadzą zarówno szkolenie indywidualne i coaching, jak i kompleksowe badania personelu. Są w stanie sprawnie zorganizować wyjazd integracyjny, stworzyć projekt szkoleniowo-doradczy, jak i wdrożyć projekty rozwojowe. To profesjonaliści w każdym calu, którzy zapewniają kompleksową obsługę szkoleniową firm, instytucji czy banków.

Rozległa tematyka

Obszary tematyczne realizowanych w Poznaniu szkoleń są bardzo szerokie. Pracownicy Wyższej Szkoły Bankowej bez trudu poprowadzą kursy dla firm z takich dziedzin, jak:

  • ekonomia i finanse,
  • bankowość,
  • prawo i podatki,
  • zarządzanie,
  • zarządzanie kadrami,
  • sprzedaż i obsługa klienta,
  • trening dla trenerów,
  • języki obce (angielski, niemiecki, język fachowy, kurs dla pracowników administracji).

Dopasowana forma zajęć

Kursy i szkolenia przeprowadzane przez specjalistów z Wyższej Szkoły Bankowej są zawsze realizowane w taki sposób, by spełnić oczekiwania klienta. Forma szkolenia jest zawsze skrupulatnie dopasowywana do tematyki kursu, a także potrzeb pracodawcy. Edukatorzy kładą nacisk na umiejętności praktyczne. Większość szkoleń przeprowadzanych w Poznaniu ma charakter warsztatowy i interaktywny, aby jak najpełniej zaangażować uczestników i umożliwić im w późniejszym czasie wykorzystanie nabytych umiejętności w praktyce. Burze mózgów, gry symulacyjne, scenki i warsztaty z kamerą to tylko niektóre z aktywizujących metod szkoleniowych, stosowanych przez trenerów WSB.

Przydatne materiały

Sukces udanego kursu czy szkolenia zależy przede wszystkim od wykwalifikowanej kadry i aktywnego uczestnictwa pracowników. Duże znaczenie mają również materiały szkoleniowe. Specjaliści z WSB samodzielnie przygotowują pomoce dydaktyczne dla swoich kursantów, to   ważny element każdego realizowanego w Poznaniu kursu. Można z nich korzystać nie tylko w trakcie szkolenia, ale też po jego zakończeniu, by móc w łatwy sposób wykorzystać nabytą wiedzę.

Ciągły rozwój i zdobywanie wiedzy to istotne elementy, które mają nieoceniony wpływ na sukces firmy. Warto inwestować w pracowników i poszerzać ich wiedzę i umiejętności za pomocą kursów i szkoleń. Wyższa Szkoła Bankowa przygotowała ofertę kursów w Poznaniu, która sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających pracodawców oraz podpowie jak uzyskać dofinansowanie na szkolenia pracowników.

Sprawdź szczegóły organizowanych przez WSB szkoleń w Poznaniu.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here