Pożyczka bez konta bankowego – 3 sposoby na wypłatę

Pożyczka pozabankowa udzielana on-line to wygoda i minimum formalności. Jednak nie wszystkie osoby chcą, by pieniądze trafiły na konto bankowe. Parabanki, wychodząc naprzeciw klientom, dają możliwość wyboru innych sposobów na wypłatę środków.

Pieniądze wypłacane do ręki

Osoby niekorzystające z bankowości elektronicznej lub konta bankowego mogą wnosić o wypłatę pożyczki w gotówce. Przedstawiciel firmy pożyczkowej składa wówczas wizytę w domu, weryfikuje dane osobowe i zdolność kredytową, po czym podpisuje umowę z klientem. Następnie wypłaca środki. Zwrot pożyczki również następuje w domu. Najczęściej raz w tygodniu przyjeżdża przedstawiciel i odbiera ratę w gotówce. Wiąże się to jedna z dodatkowymi kosztami związanymi z dojazdem pracownika.

Pożyczka w formie czeku

To drugi sposób na pożyczkę bez wpłaty na konto. Wniosek można złożyć na stronie internetowej pożyczkodawcy. Następnie do klienta przyjeżdża kurier z umową, sprawdza tożsamość i dopełnia formalności. Po podpisaniu, umowa dostarczana jest do firmy, a klient otrzymuje czek GIRO. Pół godziny później można już wypłacić pieniądze w Banku Pocztowym – jest na to 7 dni. Spłaty dokonuje się na poczcie, zgodnie z danymi wskazanymi w umowie. Obsługa pocztowa wiąże się z niewielką, dodatkową opłatą w wysokości kilkunastu zł. Rankingi i opinie o pożyczkach znaleźć można na stronie: polecampozyczke.pl.

Gotówka na poczcie

Trzecim sposobem na pożyczkę bez konta bankowego jest zobowiązanie zawarte na poczcie. Na stronie internetowej pożyczkodawcy zostawia się swoje dane, po czym z petentem kontaktuje się konsultant i ustala warunki pożyczki. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku otrzymuje się informacje za pomocą wiadomości SMS. Teraz wystarczy zabrać dowód osobisty i wybrać się na wskazany oddział poczty, by wypłacić gotówkę. Pożyczkę spłaca się na poczcie, robiąc przekaz na podane w umowie konto bankowe.

Chociaż lista ofert pożyczek wypłacanych poza kontem bankowym jest ograniczona to na stronie pozyczkowy-portal.pl łatwo można znaleźć takie oferty. Konto bankowe nie jest jedynym sposobem na weryfikację danych osobowych i wypłatę pieniędzy. Wystarczy na stronie pożyczkodawcy wypełnić formularz kontaktowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here