Drzwi kominkowe – także na wymiar

Drzwi kominkowe stanowią bardzo ważny element konstrukcji kominka – osłaniają palenisko i zapewniają dzięki temu bezpieczne ciepło we wnętrzach. Teraz można zamówić je również na wymiar!

Najczęściej wtedy, gdy decydujemy się na kominek, wybieramy gotowe wkłady kominkowe. W tym przypadku drzwiczki kominkowe są już wmontowane we wkład.

Jednak oprócz tego do dyspozycji mamy także konstrukcje kominków otwartych – wtedy, gdy liczy się ich większa estetyka oraz bezpieczeństwo, możemy postawić na drzwi do kominka zakupione osobno, które można dopasować do każdego otwartego paleniska.

Co wtedy, gdy gotowe drzwiczki nie pasują?

Czasami zdarza się, że gotowe wkłady kominkowe oraz drzwi do kominka nie pasują idealnie do projektu – decydująca może być różnica paru centymetrów, nieodpowiedni design czy też rodzaj zastosowanych materiałów.

W takich sytuacjach można zdecydować się na skorzystanie z oferty firm wykonujących drzwiczki na wymiar – wówczas klient może otrzymać produkt w pełni dopasowany do jego wymagań.

Za drzwiczki kominkowe wykonane na wymiar zgodnie z pomysłem klienta trzeba zapłacić więcej, niemniej jednak to sprawdzony wybór, jeśli nie chcemy iść na kompromisy.

Drzwi kominkowe na wymiar – idealnie dopasowane!

Drzwi kominkowe mogą być wykonane również całkowicie na wymiar – takie drzwiczki kominkowe na wymiar będą wówczas idealnie dopasowane do rozmiarów paleniska, dlatego też będą zapewniały maksymalne bezpieczeństwo.

Drzwiczki do kominka na wymiar można zamówić zarówno do mniejszych, jak i większych paleniska. Mogą być to drzwiczki jednostronne albo dwustronne – z dwoma skrzydłami.

Dostępne są nie tylko w standardowych kolorach, ale również w innych barwach z palety, na przykład w przyciągającym wzrok kolorze czerwonym.

Efektowne drzwiczki do kominka tego rodzaju dostarcza firma IGNIF – producent drzwi kominkowych z Koszalina, który zapewnia swoim klientom pełną personalizację elementów kominkowych.

Więcej informacji o ofercie firmy można znaleźć na jej stronie internetowej pod adresem http://ignif.com/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here