Wyścigi na torze mogą być doskonałym urozmaiceniem integracyjnych wyjazdów firmowych. Pozwolą poczuć współpracownikom moc adrenaliny i zdrowo rywalizować podczas prowadzenia aut rozwijających ogromne prędkości.

Impreza firmowa na torze wyścigowym – ciekawy sposób na integrację

Impreza integracyjna na torze wyścigowym to doskonały pomysł na zacieśnienie więzi pomiędzy pracownikami. Fani motoryzacji i osoby, które chętnie oglądają wyścigi będą zadowolone z takiego urozmaicenia tradycyjnych wyjazdów integracyjnych. Przejażdżka samochodem rozwijającym ogromną prędkość to także przygoda dla tych, którzy wcześniej nie mieli styczności z wyścigami. Może stać się ich nową pasją, a jeśli nie zechcą prowadzić auta – obejrzą swoich kolegów w akcji. Bardzo istotne jest to, że jazda po torze wyścigowym może zostać zorganizowana wraz z noclegami, wyżywieniem oraz dodatkowymi atrakcjami przez jedną firmę. Oprócz sprawdzenia w praktyce osiągów szybkich aut można też nauczyć się, w jaki sposób wychodzić z poślizgu i spróbować, jak działa symulator jazdy. Event motoryzacyjny to niesamowite emocje i wrażenia, które pamięta się nawet przez kilka lat. Szybka jazda wiąże się z ogromną ilością adrenaliny. Mimo to – także odpręża. Wyścigi z pewnością zintegrują pracowników i zwierzchników. Na torze maja oni równą rangę i mogą się lepiej poznać poprzez aktywny wypoczynek. Wyścigi są formą zdrowej rywalizacji współpracowników. Co istotne, pozwalają się lepiej poznać w innych warunkach niż biurowe czy korporacyjne. To z pewnością zbliża i ma pozytywne przełożenie na pracę przy kolejnych projektach. Koszty takiej imprezy są ustalane indywidualnie, w zależności od wybranych atrakcji oraz liczby uczestników (źródło: https://go-racing.pl/).

Bezpieczne ściganie się autami rozwijającymi ogromne prędkości

Bardzo ważne jest to, że każdy uczestnik przed rozpoczęciem wyścigu przechodzi szkolenie z zasad bezpiecznego poruszania się autem rozwijającym ogromne prędkości. Ponadto, nad całym eventem czuwają wykwalifikowani instruktorzy. Przejechali oni wiele godzin autami, które są do dyspozycji uczestników wyjazdu integracyjnego. Mają też wieloletnie doświadczenie, dlatego osoby korzystające z usług firm organizujących takie imprezy mogą czuć się bezpiecznie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here