Wygodny kurier w weekend

Dostawy zamówionych przez internet produktów zrealizowane tego samego dnia lub w weekend to zdecydowanie nisza na polskim rynku dostaw. Chociaż z roku na rok przemysł logistyczny znacznie się poszerza, a na rynku pojawiają się małe, jak i duże firmy, to dopiero teraz mamy szansę skorzystać z ciekawej oferty świeżo zaprezentowanej przez dostawę Pick Pack. Firma oferuje m.in. rozwiązania z modelem same-day delivery z opcją dostawy ekspresowej lub w wybranym przez Ciebie czasie dostawy, w dogodnych 2-godzinnych odstępach czasu.

Jak działa szybki kurier Pick Pack?

Jeśli kupujący dokona zakupu we wskazanym przez dostawcę czasie (tzw. czas zakupu dla kuriera Pick Pack), kurier dostarczy mu paczkę jeszcze tego samego dnia. Domyślny czas dostawy to od 18:00 do 22:00. Po złożeniu zamówienia kupujący otrzyma wiadomość sms z linkiem, poprzez który może zmienić godzinę na dogodny dla siebie przedział czasowy. Jeśli jednak nie złoży zamówienia w wyznaczonym przez dostawcę czasie, paczka dotrze w następnym dniu roboczym wybranym przez kupującego.

Pick Pack – jak to działa?

Jak znaleźć idealnego kuriera? Wystarczy zalogować się do Pick Pack i wpisać w wyszukiwarce gdzie i kiedy chcemy wysłać swój towar oraz gdzie chcemy go dostarczyć – po zapytaniu system wyświetli wszystkich chętnych kurierów do świadczenia usług, którzy znajdują się w naszym pobliżu.

Kurier w weekendy – wygoda i bezpieczeństwo

Nadal masz wątpliwości co do opcji szybki kurier lub kurier w weekend? Nie wiesz, czy usługa zostanie wykonana rzetelnie, a wydane na nią pieniądze nie przepadną? Pamiętaj, że w innowacyjnej usłudze Pick Pack znajdziesz rozwiązanie, które uwolni Cię od zmartwień. Wybierz funkcję Bezpieczna Płatność, dzięki której sfinalizujesz zakup bez niepotrzebnych trosk bowiem to portal, staje się powiernikiem i niejako niezależną stroną transakcji, gwarantując tym samym pełne bezpieczeństwo zarówno tobie, jak i kurierowi.

Bezpieczna transakcja? Tylko Pick Pack!

Kurier w weekend u progu twoich drzwi, bezpieczna płatność… czy to możliwe? Tak. Gdy wybierzesz ,,Bezpieczną Płatność”, kwota za tę usługę zostanie automatycznie pobrana z Twojego konta (po wprowadzeniu numeru karty kredytowej). Jednak nie martw się – nie zostanie od razu przelana na konto kuriera. Portal Pick Pack przechowa ją w chmurze, dopóki paczka nie trafi w twoje ręce w idealnym stanie. Jeśli przewoźnik nie wywiąże się z zadania lub się spóźni – możesz skorzystać z zapisów w regulaminie i odpowiednio obniżyć cenę przesyłki.

W dobie cyfryzacji i szeroko dostępnego internetu, zakupy on-line to nasza codzienność. Nikt z nas nie lubi zbyt długo oczekiwać na zamówione towary. Dlatego z odpowiedzią przychodzi Pick Pack – szybki kurier, który dostarczy paczkę pod same drzwi nawet tego samego dnia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here