OSM Krasnystaw

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Krasnystaw to firma z tradycją – przetrwała nawet II wojnę światową. Jeśli sięgasz po jej produkty – wspierasz polską gospodarkę. Dziś OSM odbiera mleko od ponad 2000 dostawców z województwa lubelskiego, zatrudniając około 600 pracowników. Nabiał od OSM jest nie tylko rodzimej produkcji – jego jakość stawia firmę w czołówce polskich wyrobów mleczarskich. A jest w czym wybierać!

Jogurty Krasnystaw

Pyszne jogurty OSM Krasnystaw, będące źródłem wapnia i żywych kultury bakterii, wytwarzane są z mleka pochodzącego z zielonych okolic Lublina. Klasyczny Joguś owocowy (a także waniliowy i kokosowy) to nie wszystko, co oferuje producent. Na drugie śniadanie do szkoły lub pracy możesz zabrać wygodny jogurt do picia lub jogurt typu smoothie, zawierający aż 30% owoców w opakowaniu. Jogurty naturalne to z kolei świetny wybór dla osób dbających o linię – możesz je wykorzystać również do gotowania.

Sery i serki

Pierogi ruskie, pierogi leniwe, gzik z ziemniakami, twarożek ze szczypiorkiem – któż nie kocha tych domowych przysmaków? Twaróg króluje na polskich stołach, dostarczając nam pełnowartościowego białka i dbając o podniebienia. Można go wykorzystać do stworzenia bezmięsnego dania na obiad, niezastąpiony jest również na kanapkach. Uwielbiane serki wiejskie OSM Krasnystaw można zabrać ze sobą, żeby sycąco posilić się poza domem. Są pyszne samodzielnie, z bułką lub z orzechami i suszonymi owocami.

Obiadowe przysmaki

Nie tylko ser nadaje się na obiad – zsiadłe mleko z ziemniakami lub naleśnikami to coś, co pamiętają już chyba tylko nasze babcie. Warto sięgnąć po ten tradycyjny pomysł, zwłaszcza jeśli borykasz się z problemami trawiennymi. W czasie upalnego dnia możesz posilić się chłodnikiem ze spółdzielni mleczarskiej OSM Krasnystaw. Zjedz go z ziemniakami lub wypij prosto z butelki – do wyboru masz dwie wersje opakowania.

Ciasta i desery

Nabiał jest też niezastąpiony przy wyrabianiu domowych słodyczy. Masło, mleko, mleko w proszku, twaróg mielony, śmietana – dzięki nim możliwe jest zajadanie się ciastami z bezpiecznym składem. Jeśli masz ochotę na szybką słodką przekąskę, możesz też wybrać serek homogenizowany OSM.

Poznaj Okręgową Spółdzielnię Mleczarską od środka!

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o produktach OSM Krasnystaw? Zajrzyj na stronę https://www.krasnystaw.eu/pl. Tutaj dowiesz się, jaki skład mają poszczególne wyroby i co jeszcze nie znalazło się na Twoim talerzu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here