auto

Samochód to rzecz, bez której wielu z nas nie wyobraża sobie życia. Jest szczególnie potrzebny osobom, które przemieszczają się do pracy pomiędzy miejscowościami i jeszcze przy okazji muszą podrzucić lub odebrać dziecko z przedszkola albo szkoły. Auto ułatwia nam podróżowanie w celach turystycznych i medycznych. Niestety z biegiem czasu nasze cztery kółka się zużywają. Samochód nie wygląda już ładnie i wymaga coraz częstszych napraw. Dlatego, jeśli zależy Ci na zakupie nowszego, nowego lub używanego samochodu, sprawdź ofertę zaufanego banku.

Kredyt samochodowy na nowe auto

Nowy samochód to co najmniej kilka lat spokoju w kwestii napraw. Współcześnie oferowane modele aut osobowych wyróżniają się nowoczesnym designem oraz reprezentacyjnym wyposażeniem. W związku z tym każda nawet najdłuższa podróż będzie przebiegała w komfortowych warunkach. Zwolennikom tradycyjnych rozwiązań w zakresie kredytowania z całą pewnością polecić można kredyt samochodowy. Powinniśmy mieć świadomość, że kupując auto na raty mamy dwie opcje do wyboru. Do niedawna kredytobiorca spłacał stosunkowo wysokie raty przez cały okres trwania umowy. Ogólna wartość kredytu pokrywała całkowitą wartość samochodu, który po zakończeniu spłacania stawał się własnością kredytobiorcy.

Obecnie banki oferują także kredyty na zakup samochodu, które trzeba spłacić jedynie w pewnej części. Raty pokrywają równowartość przewidywanego spadku wartości samochodu w czasie jego użytkowania. W konsekwencji płacimy niższe raty. Koszty finansowania są niższe, a kupujący może wrócić auto do salonu (odkupienie auta jest zagwarantowane w umowie) lub spłacić jego końcową wartość (jednorazowo lub w ratach). Duże doświadczenie w tego typu działalności kredytowej posiada Volkswagen Financial Services, za pośrednictwem którego można korzystnie zakupić nową Skodę, Volkswagena, Audi, Seata lub Cuprę.

Leasing konsumencki na nowe auto

Coraz popularniejszym rozwiązaniem staje się także leasing konsumencki. Leasing umożliwia korzystanie z nowego samochodu przez wyznaczony czas. Po upływie tego okresu klient może wykupić samochód (wpłacając jego wartość końcową) lub zwrócić auto do salonu bez żadnych dodatkowych zobowiązań. Jeśli chcesz przekonać się czy taka forma finansowania byłaby dla Ciebie dobra, to koniecznie sprawdź kalkulator finansowy leasingu Volkswagen Financial Services.

W kalkulatorze możesz wybrać swój wymarzony model samochodu, a następnie wyznaczyć jaką kwotą opłaty wstępnej dysponujesz. Po uzupełnieniu planowanego limitu kilometrów, uzyskasz wstępną kwotę raty leasingowej. Co ciekawe system pozwala na porównanie różnych kalkulacji. Warto podkreślić, że leasingodawca umożliwia kredytowanie z wkładem własnym wynoszącym od 0% do 30%, a maksymalny okres spłaty wynosi 48 miesięcy.

Kredyt samochodowy na auto używane

Nowszy samochód, nie oznacza, że pojazd musi być fabrycznie nowy. Volkswagen Financial Services oferuje możliwość kredytowania samochodów używanych. Co więcej, nie trzeba szukać samochodu samodzielnie, tylko można skorzystać z platformy sprawdzonych samochodów używanych wyznaczonych do sprzedaży. W wyszukiwarce należy wskazać oczekiwane parametry auta oraz lokalizację salonu.

W ofercie jest wiele roczników – najczęściej 2014-2019. Auta używane zostały dokładnie obejrzane i posiadają ekspertyzę rzeczoznawców. Kupujący nie nabywa kota w worku, ma pewność co do stanu i jakości samochodu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here