Komfort korzystania z samochodu

Samochód to bezsprzecznie najwygodniejsza forma przemieszczania się. Zapewnia nam komfort i mobilność, której nie da nam żaden inny środek transportu. Bywa jednak tak, że niektórzy nie chcą mieć własnego auta lub jest ono zepsute, albo też przebywają w miejscu, w którym nie mają do niego dostępu. W takich wypadkach na pomoc przychodzi usługa wynajmu samochodów w sieciowej wypożyczalni samochodów.

Dostępność i długość oferty wynajmu samochodów

Zaletą wynajmu samochodu w sieciowej wypożyczalni samochodów jest elastyczność usługi. Firmy, takie jak Inter Fleet, oferują darmową usługę podstawienia i odbioru pojazdu zastępczego w obszarze ich oddziałów. Wypożyczalnia Inter Fleet ma ich aż 16 w całej Polsce, co zapewnia wygodę dla klientów, którzy chcą przemieszczać się po całym kraju. Punkty znajdują się między innymi w Warszawie, Rzeszowie, Toruniu i Łodzi. Co więcej, można wybrać opcję krótko- lub długoterminowego wynajmu samochodu. Firma dysponuje również bogatą flotą zadbanych pojazdów z małym przebiegiem. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem wynajmu samochodów.

Krótkoterminowy wynajem samochodu

Terminem krótkoterminowego wynajmu samochodu „rent a car” określamy wypożyczenie auta od 1 do 30 dni. Opłata zawiera okresową wymianę opon, serwis, ubezpieczenie podróży razem z rozliczeniem szkód komunikacyjnych oraz zagwarantowaniem auta zastępczego. Zalety takiej usługi to m.in.:

  • ubezpieczenie OC/AC/NW

  • nowe, zadbane i czyste auta z małym przebiegiem

  • atrakcyjne ceny uwzględniające indywidualne oczekiwania

  • auto zastępcze na okres naprawy wypożyczonego samochodu

  • darmowe przeglądy na terenie całej Polski

  • usunięcie szkód komunikacyjnych

  • wygodna i korzystna oferta – płacisz tylko za czas użytkowania auta

  • wypożyczasz w jednym miejscu – możesz oddać w innym

Sprawdź cennik wynajmu samochodu krótkoterminowo i podróżuj po całej Polsce.

Wynajem samochodu z OC sprawcy wypadku

Jeśli przydarzył Ci się wypadek samochodowy z winy sprawcy i Twój samochód musi być oddany do naprawy, skontaktuj się z sieciową wypożyczalnią samochodów Inter Fleet, a my zapewniamy Ci auto zastępcze podczas naprawy bez dodatkowych kosztów. Jest to Twoje prawo przy każdej szkodzie rozliczanej z OC winnego. Korzyści takiego rozwiązania to wynajem bezgotówkowy, brak limitu kilometrów i brak konieczności wniesienia kaucji.

Wynajem samochodu średnioterminowy

Wypożyczenie średnioterminowe to fuzja „rent a car” i standardowego leasingu operacyjnego. Opiera się na korzystaniu z auta od 1 do 12 miesięcy. Z uwagi na dłuższą umowę jest korzystniejsza cenowo niż wersja krótkoterminowa. Im dłuższy okres, tym niższa stawka dniowa. Jest to oferta kierowana szczególnie do firm, które potrzebują stałego dostępu do auta na kilka miesięcy. Zapoznaj się z cennikiem wynajmu samochodów takich, jak Kia Cee’d czy Kia Optima.

Warunki najmu

Sieciowa wypożyczalnia samochodów ma określone warunki wynajmu samochodów, które muszą zostać spełnione, aby usługa mogła być możliwa. Najemca musi mieć dwa dokumenty tożsamości ze zdjęciem – ważne prawo jazdy z co najmniej rocznym doświadczeniem, dowód osobisty i ukończony 21 rok życia. W przypadku firmy wymagany jest zestaw dokumentów z NIP, REGON oraz zaświadczenie Wpisu do Ewidencji Działalności Gospodarczej lub zaświadczenie z KRS.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here