Atrakcyjne gadżety firmowe - powerbanki

Firmy w różny sposób chcą przyciągnąć uwagę swoich klientów, a także zachęcić kontrahentów do aktywniejszej współpracy. Oprócz specjalnych ofert kuszą klientów efektownymi lub przydatnymi gadżetami. Takie działania sprzyjają budowie wizerunku przedsiębiorstwa, które dba o swój wizerunek, dlatego oferowane upominki powinny być starannie opracowane i stanowić produkty najwyższej jakości. Na stronie https://www.giftyonline.pl/pl/produkty/18/powerbank-z-logo znajdziemy szeroką gamę różnorodnych upominków, na które zgodnie z życzeniem klienta można nanieść grawer według dostarczonego projektu.

Przydatny upominek – skuteczny element strategii marketingowej

Dystrybucja gadżetów reklamowych wśród pracowników i współpracowników danego przedsiębiorstwa znakomicie wpisuje się w jego strategię. Warto bowiem uwzględnić fakt, że  rolą wszelkich upominków firmowych jest promocja firmy. Dlatego im bardziej atrakcyjny i użyteczny jest gadżet reklamowy, im bardziej rzuca się w oczy i przyciąga uwagę innych, potencjalnych klientów czy kontrahentów – tym lepiej spełnia swoje zadanie.

Pomysłowe prezenty – powerbanki do pracy w biurze i w domu

W czasach zaawansowanych technologii informatycznych i powszechnie używanych urządzeń elektronicznych niezbędne do urządzenia zasilające. Jednym z bardzo przydatnych urządzeń są powerbanki. Powerbanki, czyli banki zapasowej energii to wygodne i powszechnie stosowane rozwiązanie pozwalające szybko naładować Obecne powerbanki wyróżniają się  nie tylko funkcjonalnością, ale również efektowną formą. Jednak, przede wszystkim dysponują wystarczającą pojemność do naładowania smartfona lub tableta. Dzięki temu nie stracimy łączności ze światem zarówno stojąc w korku miejskim, jak również w czasie dalekiej podróży. To użyteczny gadżet, które nie tylko doskonale spełnią swoją funkcję, ale dodatkowo jest nośnikiem informacji o firmie.

Nowoczesny powerbank z antystresem

Niewielki, dwufunkcyjny powerbank o pojemności 2200 mAh umożliwia szybkie naładowanie smartfona bez konieczności poszukiwania miejsca do podłączenia ładowarki. Niezwykle użyteczna funkcja – tzw. antystres wykonany z elastycznej gumy pozwala użytkownikowi urządzenia odstresować się.Powerbank został starannie wykończony i wyposażony w diodę kontrolną, która informuje nas o pracy urządzenia.

Powerbank z latarką – nowoczesny design i wygoda

Wykonany z wysokiej jakości tworzywa, pojemny akumulator powerbank Beam 2200 mAh został wyposażony w dodatkową funkcję – latarkę LED. Urządzenie posiada również smycz, co zwiększa wygodę podczas używania. Dzięki temu stanowi wszechstronny gadżet, który możemy zarówno na wyjazd służbowy, jak i na biwak.

Aluminiowy powerbank – kostka

Klasyczny powerbank Volt 2200mAh o geometrycznym kształcie gwarantuje niezawodność i zapewnia odpowiednią moc, aby naładować urządzenie mobilne, m.in. smartfon lub tablet. Urządzenie jest zasilane przez kabel USB, który stanowi element zestawy. Akumulator został wykonany z aluminium dzięki czemu ma niezwykle nowoczesny wygląd. Ten model powerbanku jest dostępny aż w dziewięciu modnych kolorach, dzięki czemu wykonany na nim grawer znakomicie podkreśli logotyp firmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here