Eleganckie, wysokiej jakości pióra Waterman to praktyczny element wyposażenia biurowego, ale także pomysł na prezent w ramach podziękowania czy okazania wyrazów sympatii. Pióra to synonim ponadczasowego stylu i klasy. Spośród produktów firmy Waterman można wybrać konkretny wyrób piśmienniczy, który będzie pasował do upodobań i preferencji osoby obdarowywanej. Pióro to także idealny gadżet, który dodaje elegancji i przywodzi skojarzenia z profesjonalizmem w biznesie. Taki produkt można więc sprezentować samemu sobie, jako element budowania wizerunku firmowego.

Spersonalizowany wybór pióra Waterman

Eleganckiemu mężczyźnie, biznesmenowi z pewnością przypadnie do gustu czarne pióro z elementami 24- karatowego złota. Taki produkt piśmienniczy kojarzy się nie tylko z ponadczasowym, nieprzemijającym stylem, ale także prestiżem. Klasyczna forma to jego dodatkowy atut. Przedstawicielom obojga płci spodoba się pióro z litego srebra. Jego blask i staranne wykończenie sprawiają, że produkt prezentuje się gustownie i oryginalnie. Niezwykle ciekawym wyborem jest pióro z bursztynowym korpusem. Można się spodziewać, że zachwyci szczególnie eleganckie panie, które kochają przedmioty użytkowe w ich pięknej wersji. Dodatek złota czyni pióro jeszcze bardziej niezwykłym.

Kolejny model warty uwagi ze względu na swoją delikatność i urok, a zarazem klasę to pióro o jasnobrązowym korpusie i nasadce. Elementy te pokryte są dodatkowo lakierem. Jego sylwetka została zainspirowana kształtem cygara. Nie znaczy to, że produkt spodoba się tylko panom, ponieważ jego dyskretny czar na pewno uwiedzie także niejedną kobietę. Połączeniem delikatności z prestiżem jest także pióro białe, lakierowane, z chromowanym wykończeniem. ten artykuł piśmienniczy to element wyrazisty, niebanalny, a co najważniejsze wysokiej jakości produkt do użytku prywatnego oraz biznesowego. Biel to jeden z najmodniejszych ostatnio odcieni, także jeżeli chodzi o przedmioty użytkowe. Jej elegancja i styl są jednak ponadczasowe. Białe pióro wyróżnia się i podkreśla indywidualność posiadacza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here