Dlaczego warto skorzystać z czyszczenia BIK

Zamierzasz ubiegać się o kredyt i chcesz zwiększyć swoje szanse? W takim razie pomyśl o czyszczeniu BIK. Decydując się na wspomnianą usługę, poprawisz swoją historię w bazie dłużników i staniesz się bardziej wiarygodnym klientem dla banku. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z pomocy profesjonalisty!

Na czym polega czyszczenie BIK?

Specjalista zadba o usunięcie zamkniętych zobowiązań i zapytań kredytowych, gwarantując przy tym pełne bezpieczeństwo. Oprócz tego przeprowadzi wnikliwą analizę Twojego raportu BIK i zajmie się niezbędnymi formalnościami. W ten sposób możesz zaoszczędzić sporo czasu i nerwów, odzyskując przy tym wiarygodność finansową. Jeśli masz problem z uzyskaniem kredytu lub pożyczki, skontaktuj się z doświadczonym specjalistą, oferującym czyszczenie BIK. Warto również podkreślić, że wspomniana usługa objęta jest gwarancją. Decydując się na takie rozwiązanie, nie ponosisz żadnego ryzyka.

bik

Scoring (ocena wiarygodności finansowej) wiąże się ze zdolnością kredytową. Im jest wyższy, tym masz większą szansę na kredyt w banku lub SKOK-u.  To jeden z czynników, na który zwraca uwagę większość parabanków. Jeśli w raporcie BIK widnieją informacje o zamkniętych zobowiązań lub dużej ilości zapytań, warto skontaktować się ze specjalistą.

Jak pobrać raport BIK?

Zajrzyj na stronę Biura Informacji Kredytowej, aby zobaczyć, jakie dane na Twój temat widzą instytucje finansowe. Wspomniany raport kosztuje 39 zł. Zawiera szczegółowe informacje o Twoich zobowiązaniach finansowych i kredytowych. Możesz przeanalizować historię poszczególnych rat pożyczki lub kredytu, a także spłatę innych zobowiązań, takich jak rachunki za prąd lub telefon.

Przygotuj dowód osobisty, a następnie załóż konto w portalu BIK. Wypełnij formularz, zanim go wyślesz, upewnij się, że wszystkie dane są prawidłowe. Musisz podać imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, PESEL, serię i numer dowodu osobistego, datę ważności i wydania dokumentu, adres zamieszkania. Następnie zaznaczasz zgody i klikasz dalej. Teraz powinieneś potwierdzić swoją tożsamość, wykonując przelew na kwotę 1 zł z Twojego konta. Pamiętaj, że wspomniana opłata nie podlega zwrotowi. Jeśli dane będą się zgadzać, dostaniesz e-maila z linkiem aktywacyjnym. Kiedy go klikniesz, otrzymasz SMS-a z kodem autoryzacyjnym. Wpisz go, a następnie stwórz hasło do logowania.

raport BIK

Jak wygląda czyszczenie BIK?

Jeśli masz już raport BIK, wyślij go na adres e-mailowy wybranej kancelarii. Specjalista wyceni lub przeanalizuje Twój raport, a następnie wyśle umowę na wykonanie umowy. Jeśli akceptujesz warunki, podpisz ją i wyślij na wskazany adres. Upewnij się, że usługa jest objęta gwarancją. W ciągu 45 dni z Twojego rejestru znikną określone wpisy. Jeżeli potwierdzasz skuteczność czyszczenia BIK, przejdziesz do ostatecznych rozliczeń finansowych.

Cena usługi uzależniona jest liczby zapytań kredytowych i stopnia zaniedbania zobowiązania finansowego. Im dłużej zwlekasz ze spłatą kredytu lub pożyczki, tym koszt czyszczenia BIK. Pamiętaj, że liczba zapytań w BIK wpływa na Twoją zdolność kredytową. Zanim podejmiesz jakiekolwiek kroki, zastanów się, gdzie chcesz złożyć wniosek. Jeśli wyślesz wnioski na chybił trafił, Twoja szansa na kredyt zdecydowanie maleje. Instytucja finansowa może stwierdzić, że jesteś niewypłacalny i rozpaczliwie szukasz pieniędzy na spłatę dotychczasowych zobowiązań.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here