Wybór tortu urodzinowego dla dziecka

0
744

Urodziny to dla dziecka ogromne wydarzenie, oprócz prezentów główną atrakcją jest oczywiście tort urodzinowy. Ten musi być jak wiadomo wyjątkowy, w końcu taka okazja zdarza się tylko raz w roku. Tort może być dla dziecka jedną z niespodzianek, lub wcześniej ustaloną z nim wersją. Jedno jest pewne, udane urodziny nie mogą obyć się bez wspaniałego tortu!

Jaki tort wybrać?

Jeśli tort ma być w formie niespodzianki, najlepiej wybrać formę i dodatki związane z zainteresowaniami dziecka. Może coś nawiązującego do ulubionej bajki? Ulubionej zabawki? Aktywności najbardziej interesującej dziecko? W ofercie Pracowni Artystycznej Sarzyński (https://www.art.sarzynski.com.pl/oferta/torty/torty-dla-dzieci), wybór mamy ogromny. Profesjonaliści wykonają tort w dowolnie wybranym kształcie i motywie, w kolorze jakim tylko się zapragnie. Można dodać jadalne podobizny ulubionych postaci i przedmiotów. Stworzyć prawdziwe dzieło, które zachwyci każde dziecko i sprawi, że jego dzień będzie jeszcze bardziej szczęśliwy.

Można też wcześniej ustalić z dzieckiem jaki tort urodzinowy sobie życzy, jakość wykonania na pewno przekroczy jego oczekiwania i pozytywnie zaskoczy na przyjęciu. Marzy o torcie we wszystkich kolorach tęczy? W wymyślnym kształcie i rozmiarze? Może według własnego narysowanego projektu? Powierzając zadanie wykonania tortu doświadczonym cukiernikom otrzymujemy pewność niesamowitego wykonania.

Smaki tortów

Oprócz cudownego wyglądu, równie mocno liczy się smak tortu urodzinowego. Robiony z puszystego biszkoptu z przepysznymi dodatkami będzie gwarancją zadowolenia wszystkich gości przyjęcia. Tort wykonany z najwyższej jakości naturalnych składników, czy to słodki z prawdziwą belgijską czekoladą, czy też lekki owocowy z dodatkiem konfitury trafi w gusta największego smakosza. Jeśli tort wymaga wykonania bez wykorzystania niektórych bazowych składników, jeśli dziecko lub jego goście z jakichś powodów nie mogą takowych spożywać, też nie stanowi to problemu. Dobór odpowiedniego tortu przy pomocy doświadczonego cukiernika to gwarancja idealnego wypieku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here