Wezwanie do zapłaty nigdy nie było takie łatwe

Termin dawno minął, a kontrahent ociąga się ze spłatą należności? Ponaglenia, prośby i upomnienia nic nie dają, a Tobie brakuje już cierpliwości? Owszem to bardzo męczące, gdy dłużnik nie reaguje i nie poczuwa się do zwrotu pieniędzy. Jeśli trafisz na nieuczciwego kontrahenta, możesz oczywiście samodzielnie domagać się spłaty długu, lecz może to trwać w nieskończoność i nigdy nie masz pewności, że przyniesie jakiekolwiek efekty. Wstępując na drogę sądową, musisz uzbroić się w cierpliwość, gdyż proces może ciągnąć się latami. Nie musisz jednak tracić czasu na nieefektywne działania… Wezwanie do zapłaty jeszcze nigdy nie było tak łatwe! Skorzystaj z giełdy wierzytelności, a pieniądze odzyskasz szybciej, niż się spodziewasz. Jak to możliwe?

Czym jest giełda długów?

Jeśli masz problem z odzyskaniem swoich pieniędzy i chciałbyś uniknąć wielu godzin spędzonych w sądzie, to giełda długów jest idealnym miejscem dla Ciebie. System3000 to rejestr informacji o dłużnikach i platforma, która umożliwia sprzedaż wierzytelności. Została ona stworzona z myślą o przedsiębiorcach, którzy jak najszybciej chcą rozprawić się z dłużnikami. Każdy użytkownik giełdy może umieścić w rejestrze dane swojego dłużnika i wystawić ofertę sprzedaży przysługującego mu długu. Firmy, które specjalizują się w ściąganiu długów, bardzo chętnie nabędą prawo należności i odciążą przedsiębiorców. Umieść na giełdzie dane dłużnika i informacje o kwocie, jaką jest Ci winien, ustal cenę, a na pewno znajdzie się ktoś, kto pozbawi Cię problemu.

Dlaczego warto korzystać z giełdy długów?

Giełda długów ma wiele zalet i kto raz z niej skorzysta, zostanie tam na dłużej. Przede wszystkim jest to platforma, z której może skorzystać każdy, a rejestracja, prowadzenie konta i wystawianie ofert nic nie kosztuje. Wierzyciel może wystawić każdą wierzytelność, którą jest w stanie udokumentować fakturą, umową, nakazem zapłaty, wyrokiem sądu, wekslem lub innym dokumentem potwierdzającym, że dług faktycznie istnieje. Internetowa giełda długów to doskonałe rozwiązanie dla osób, które borykają się z dłużnikami i nie mogą wyegzekwować swoich należności. Jeśli problem dotyczy i Ciebie, zarejestruj się w systemie i zobacz, że odzyskanie pieniędzy może być bardzo proste.

Jak sprzedać dług na giełdzie System3000?

  • Zarejestruj się w systemie → https://www.system3000.pl/
  • Umieść w bazie dane swojego dłużnika,
  • Wybierz kancelarię i wyślij wezwanie do zapłaty,
  • Wystaw ofertę sprzedaży,
  • i… pozbądź się problemu!

Bardzo często pieniądze wracają do wierzyciela jeszcze przed wystawieniem oferty sprzedaży! Wezwanie do zapłaty zawiera bowiem informację o takim zamiarze, co często działa na dłużnika motywująco. Wystawienie oferty na giełdzie wierzytelności wiąże się bowiem z upublicznieniem danych w rejestrze dłużników, czego każdy przedsiębiorca wolałby raczej uniknąć. Dlatego też wielu z nich korzysta z ostatniej szansy polubownego zakończenia sprawy i dobrowolnie reguluje należność. Tylko to może go uchronić przed rychłym zasileniem listy dłużników… a któż chciałby współpracować z niewypłacalnym przedsiębiorcą, który ma zaległe długi?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here