Funkcjonalny sprzęt i akcesoria – niezbędne w wielu branżach

0
1415

Regały, pojemniki i specjalistyczne worki do przechowywania materiałów, towarów i narzędzi są niezbędne w wielu firmach, prowadzących działalność w różnych branżach. Akcesoria, bez których nie może efektywnie funkcjonować żaden magazyn, okazują się przydatne również w zakładach produkcyjnych, w hurtowniach, w sklepach czy też w punktach usługowych, takich jak różnego warsztaty i serwisy. Warto zainwestować w sprzęt i akcesoria najwyższej jakości, które będą nam z powodzeniem służyć przez lata.

Pojemne i kompaktowe

Funkcjonowanie warsztatu, punktu serwisowego, magazynu czy hurtowni nie byłoby możliwe bez niezbędnego sprzętu, mebli i akcesoriów, dzięki którym pracownicy mogą efektywnie wykonywać swoje obowiązki.

Łatwy dostęp do narzędzi i materiałów umożliwiają ergonomiczne i trwałe pojemniki – wykonane z wysokiej klasy tworzyw sztucznych, takich jak HDPE czy PP. Są to materiały trwałe, higieniczne i lekkie – można z nich wyprodukować różnego typu pojemniki, takie jak: kuwety, pojemniki okrągłe, ażurowe, wiadra czy kosze składane.

Mogą one pełnić różne funkcje – w zależności od potrzeb. Są uniwersalne – nadają się do przechowywania wielu produktów, w tym spożywczych. Pojemniki zajmują niewiele miejsca, a dzięki różnorodnej kolorystyce, za ich pomocą, można łatwo zorganizować przechowywanie i transport towaru.

Niektóre z pojemników można układać w stosy (tzw. sztaplowanie) – zyskując więcej miejsca i nie tracąc przy tym nic z ich pojemności.

Nie tylko w ten sposób można zoptymalizować organizację przestrzeni użytkowej, w każdej hurtowni czy warsztacie sprawdzi się też m.in. funkcjonalny regał na pojemniki – sklep magazynuj.pl to miejsce, w którym można się zaopatrzyć we wszelkiego rodzaju sprzęt usprawniający działalność różnych jednostek.

Regały i stojaki na pojemniki są wykonane z blachy stalowej (malowanej proszkowo), dzięki czemu są maksymalnie wytrzymałe i odporne na uszkodzenia oraz korozję. Są świetną alternatywą dla obszernych i ciężkich szaf.

Regały mogą być stacjonarne (jednostronne i dwustronne) albo mobilne (wózki kołowe).  Różnią się także maksymalnym obciążeniem półek. Na magazynuj.pl można nabyć regały o nośności do 30 kg (warsztatowe), 180 – 400 kg (jednostronne), do 200 kg (dwustronne), 200 – 400 kg (kołowe).

Uniwersalne kontenery elastyczne

Kontenery elastyczne to popularne i przydatne w wielu branżach worki big bag – wielkogabarytowe. Są one szeroko stosowane m.in. w budownictwie, w przemyśle spożywczym, w rolnictwie i w magazynach.

Worki BIG BAG są uniwersalne i trwałe – dzięki nim zarówno przechowywanie różnych materiałów i produktów, jak i ich transport, są łatwiejsze i bezpieczniejsze.

Worki mają prostą konstrukcję, ale różnią się od siebie gabarytami i budową. Mają np. różną konstrukcję zasypową i wysypową, dzięki czemu można je optymalnie dopasować do materiałów, które mają przechowywać. Niektóre worki są wyposażone w dodatkową warstwę foliową, dzięki której są w 100 procentach nieprzepuszczalne i odporne na wilgoć.

Worki wielkogabarytowe wykonane są z: materiałów PP i PE, czyli tkaniny polipropylenowej powlekanej, wykazującej się wysoką odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne lub polipropylenu niepowlekanego, odpornego na promieniowanie UV, idealnego do transportu produktów sypkich.

Do przewozu warzyw i owoców polecane są ażurowe worki BIG BAG, które zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza, worki z wkładami z PE, z kolei, są odpowiednie do przechowywania i transportu materiałów płynnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here