Człowiek w około 70 procentach składa się z wody. Jest mu również niezbędna do przeżycia i szacuje się, że organizm dorosłego osobnika może przetrwać bez wody zaledwie od 2 do 6 dni, w zależności od stanu zdrowia i warunków atmosferycznych. Picie zbyt małych ilości płynów również stanowi zagrożenie stanu zdrowia. Może to doprowadzić do odwodnienia, a nieodpowiednie nawodnienie organizmu może wpłynąć na złe samopoczucie, bóle głowy, problemy z koncentracją, zmęczenie oraz senność. Dlatego powinno się dostarczać co najmniej 2 litry płynów dziennie. Sprawdź, jak działa dystrybutor do wody Dar Natury oraz dlaczego warto z niego korzystać.

Zapotrzebowanie na wodę

Ilość wody, jakiej potrzebuje organizm zależy od kilku czynników. Ma tu znaczenie między innymi wiek, masa ciała, a nawet płeć. Jednak przyjęto ogólne kryteria dziennego spożycia wody, które wynoszą około 2 litrów na dobę. W wartości tej mieszczą się wszystkie płyny, a więc również soki czy napoje gorące, jednak w codziennym spożyciu powinna przeważać zdecydowanie woda, gdyż jest ona najbardziej korzystna dla zdrowia. Z tego powodu warto zaopatrzyć się z dostawy wody do domu oraz biura. Korzystanie z dystrybutora do wody Dar Natury ma bardzo wiele zalet, które pomogą zaoszczędzić czas i pieniądze, a dodatkowo przyczyniają się do troski o środowisko naturalne.

Dostawa wody do domu

Pierwszym atutem korzystania z dystrybutora do wody Dar Natury jest fakt, że zapas wody dostarczany jest do domu. Biorąc pod uwagę, że organizm ludzki powinien przyjmować 2 litry wody dziennie, przy czteroosobowym gospodarstwie domowym, będzie to aż 56 litrów tygodniowo. Skoro jeden litr wody waży niespełna kilogram, łatwo policzyć, ile trzeba się nadźwigać, żeby przynieść do domu tygodniowy zapas. Oczywiście nikt nie kupuje jednorazowo takich ilości, jednak w dalszym ciągu woda jest tym artykułem, który zdecydowanie obciąża i tak ciężkie już torby z zakupami. Na stronie Dar Natury można złożyć zamówienie na dostawę wody, wybierając butle o pojemności 11 bądź 18,9 litrów oraz określając ich ilość w dostawie. Jest to komfort otrzymywania zapasu wody pod same drzwi, bez konieczności martwienia się o to czy jej zabraknie.

Wygoda w piciu wody

Korzystanie z dystrybutora do wody Dar Natury to również komfort i wygoda. Szczególnie gdy zamówienie dotyczy firmy bądź biura. Można wybrać mały, ceramiczny dystrybutor do wody, bądź wolno stojący z funkcją chłodzenia oraz ogrzewania wody. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, aby zapewnić pracownikom odpowiednie nawodnienie organizmu w trakcie pracy oraz łatwy dostęp do wody. Korzystanie z dystrybutora wody w domu także stanowi ułatwienie nalewania, bez konieczności ciągłego odkręcania butelek.

Ekonomicznie i ekologicznie

Zamawiając dostawę dwóch mniejszych butli wody o pojemności 11 litrów, otrzymujesz ponad 20 litrów wody, co równa się aż 12 butelkom zakupionym w sklepie. Jest to z pewnością duża oszczędność, gdyż taka ilość wody dostarczona w jednej butli kosztuje znacznie mniej niż każdorazowy zakup w dyskoncie, szczególnie przy zakupie butelek o mniejszej pojemności. Dodatkowo, decydując się na korzystanie z dystrybutora do wody Dar Natury, masz swój wkład w poprawianie sytuacji środowiska naturalnego, oszczędzając kilkunastu plastikowych butelek. Butle, w których dostarczana jest woda Dar Natury po opróżnieniu są zabierane przez dostawcę do ponownego użytku, co stanowi lepsze rozwiązanie niż produkowanie kolejnych porcji śmieci.

Łatwe i proste zamówienie

Rozpoczęcie współpracy z dostawcą wody jest bardzo proste. Wystarczy wypełnić formularz na stronie, wybierając ilość i pojemność butli oraz dystrybutor wody. Możesz skorzystać z gotowych zestawów lub skomponować własny wedle swoich potrzeb. Kiedy wypełnisz wszystkie dane, zadzwoni do ciebie konsultant w celu dopełnienia formalności, skonsultowania daty dostawy oraz podpisania umowy, a po wypełnieniu całego zgłoszenia i wszystkich dokumentów, możesz oczekiwać dostawy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here