Do czego mogą przydać się maszyny od producenta MEGA?

0
691

MEGA to uznany producent maszyn spożywczych, który ma siedzibę w Bełżycach. Oferuje on sprzęt dla firm, które opierają działalność na gastronomii. Maszyny mogą mieć przeróżne zastosowania, gdzie branża owoców ma zupełnie inne potrzeby niż rybna. MEGA Bełżyce działa już ponad 20 lat, dlatego doświadczenie przekłada się na wysoką jakość sprzętu. Jakie maszyny ma do zaoferowania producent?

Maszyny z różnych branż

Jak można przekonać się na stronie https://megabelzyce.pl/ – branż, w których operuje przedsiębiorstwo jest naprawdę sporo. Wystarczy wspomnieć o takich działach gastronomii jak owoce i warzywa, ryby, grzyby, mrożonki, kiszonki, przyprawy i przetwory. Osobny dział maszyn dotyczy mycia tych pierwszych. Przydatny dla firm może być chiller wody lodowej, który pomaga w procesie obróbki warzyw. Specjalne myjki szczotkowe pomogą starannie oczyścić owoce.

MEGA oferuje również maszyny do odszypułkowania wiśni czy owoców jagodowych. W pracy z produktami gastronomicznymi ważne jest używanie przesiewaczy i kalibrowników, gdzie z maszyną łatwiej o sortowanie. Zamówić do firmy można podajniki wibracyjne albo podnośniki szczebelkowe. Do wyboru są również maszyny odprowadzające ścieki, do pakowania, obierania, cięcia oraz obróbki termicznej produktów.

Linie produkcyjne

MEGA Bełżyce oferują również linie produkcyjne różnego rodzaju, które automatycznie wykonują różne operacje gastronomiczne. Przykładowo taśma pakowania pomaga dozować kiszonki albo warzywa do specjalnych woreczków. Dzięki nim można uzyskać większą świeżość towaru. Istnieje też specjalna maszyna, która składuje kiszonki do wiaderek.

Swoje linie produkcyjne ma tutaj praktycznie każdy rodzaj owoców czy warzyw. Można zamówić maszyny do sortowania, obierania, krojenia i sulfitacji np. jabłek. Swoje oddzielne linie mają brokuły i kalafiory, jagody, maliny, warzywa okopowe albo nawet rodzynki. Do niektórych branż gastronomicznych bardzo przyda się linia dozowania w słoiki. Można je dostosować pod względem wielkości, gdzie umieszcza się krajanki warzywne, flaki i inne rodzaje przetworów mięsnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here