Coś dla ciała i ducha - jak wprowadzić harmonię do swojego życia

Współczesna rzeczywistość wciąż popycha nas do ciągłej pogoni za pracą, karierą i rozwojem. Czasami jednak warto zatrzymać się i poświęcić chociaż chwilę na zajrzenie w głąb siebie. Ten czas tylko dla siebie warto wzbogacić o odpowiednie akcesoria, które pomogą osiągnąć stan relaksu oraz po prostu poczuć się lepiej. Co warto posiadać chcąc zadbać o swój wewnętrzny spokój?

Dla ducha – świece i kadzidła

Odpowiednio dobrane zapachy pozwolą wyciszyć umysł i odprężyć wszystkie zmysły. Warto więc otaczać się kompozycjami zapachowymi o właściwościach aromaterapeutycznych. Tym bardziej, że jest to bardzo proste – wystarczy tylko kupić naturalne świece lub kadzidła. Można używać ich do relaksacyjnych sesji w wannie, czy też podczas medytacji. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby cieszyć się ich aromatem na co dzień, pozwalając tlić się tym pięknie pachnącym akcesoriom, w trakcie pracy czy wypełniania domowych obowiązków. Znakomicie sprawdzą się wtedy takie energetyczne zapachy jak np. pomarańcza czy drzewo herbaciane. Na relaks warto zarezerwować sobie zaś kadzidła lub świece o aromacie lawendy, cynamonu, drzewa sandałowego lub czekolady. Należy też zwrócić uwagę na rodzaj świec, które najlepiej, żeby posiadały w swoim składzie tylko naturalne olejki eteryczne. Świetnym wyborem będą np. świece miodowe lub sojowe. Takich świece można znaleźć w https://www.magicmug.pl/pl/.

Dla ciała – naturalne kosmetyki i… miody

Chcąc poprawić swoje samopoczucie, koniecznie trzeba zająć się swoim ciałem. Pielęgnacja skóry przy zastosowaniu ekologicznych kosmetyków przyniesie prawdziwą rozkosz wszystkim zmysłom. Od czego zacząć? Od aromatycznej kąpieli z dodatkiem musującej kuli o wspaniałym zapachu – np. cynamonu lub róży. Następnie, można umyć ciało naturalnym mydłem glicerynowym z dodatkiem aloesu lub innych roślinnych wyciągów. Na koniec, obowiązkowym krokiem jest zaś wmasowanie w ciało balsamu, który nawilży i odżywi skóry. Oczywiście on również powinien posiadać jak najlepszy, naturalny skład – bez konserwantów i jakichkolwiek substancji chemicznych. Po takim seansie, można pozwolić sobie jeszcze na dodatkową chwilę zapomnienia, kosztując słodki deser na bazie miodu i owoców. Oczywiście także ekologiczny: np. wiśnie w miodzie. To wszystko i znacznie więcej można znaleźć w sklepie Magic Mug.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here