Certyfikat IRCA – korzyści dla audytorów wiodących BHP

Co roku kilkadziesiąt tysięcy osób z całego świata udoskonala swoje kompetencje i bierze udział w kursach, dzięki którym możliwe jest uzyskanie certyfikatu IRCA. Wbrew pozorom jest to nadal zbyt mało ludzi, by zaspokoić potrzeby rynkowe. Dlatego też takie szkolenia są świetnym rozwiązaniem, które może przynieść ogromne korzyści kursantom.

Zwiększają szansę na zatrudnienie 

Szkolenia CQI i IRCA są traktowane jako unikalne i niezwykle potrzebne. Szacuje się, że każdego dnia powstają tysiące firm, a wiele z nich chce działać zgodnie z wytycznymi ISO i innymi normami. Kurs dla audytorów wiodących pozwala poznać odpowiednie, aktualne informacje, które faktycznie są następnie wykorzystywane w przedsiębiorstwach.   

Dają wartościową wiedzę 

Wymagana standardu ISO 45001 to nie jedyna rzecz, o jakiej można dowiedzieć się podczas rozszerzonego kursu na audytora wiodącego. Doświadczeni i wykształceni wykładowcy starają się w trakcie szkolenia uzmysłowić, jak działa to w praktyce, które etapy są najważniejsze i jak należy je przeprowadzać, by audyt spełniał nie tylko wymagania prawne, ale również był faktyczną wartością dla firmy.    

Więcej o zakresie szkolenia oraz o tym, jakie są warunki, jakie należy spełnić, by w nim uczestniczyć, można przeczytać na stronie https://szkolenia.bureauveritas.pl/tematy-szkolen/bhp/b03-audytor-wiodacy-bhp-rejestrowany-w-irca/

Są odpowiednie dla każdego 

Osoba, która jest po podstawowym kursie na audytora wiodącego BHP, może przystąpić do rozszerzonego szkolenia. Z takiego rozwiązania korzystają: 

  1. Samozatrudnieni, którzy wykonują zlecenia na rzecz innych firm.  
  2. Pracujący na etacie, którzy obecnie praktykują kontrole jakości albo audyt i są lub aspirują do średniego szczebla zarządzania. Kursy rozszerzające pozwalają na zdobycie zaktualizowanej i odpowiedniej dla danej korporacji wiedzy. 
  3. Osoby prowadzące własne firmy audytorskie, które kładą szczególny nacisk na doskonalenie swoich umiejętności i zapewnianie klientom najlepszej usługi. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here