Meble na wymiar do aneksu kuchennego

Obecność aneksu kuchennego nie musi negatywnie wpływać na część wypoczynkową salonu. Trzeba tylko rozważnie wybierać szafki. Jeśli się je zamawia, to mogą być dowolne.

Moda na łączenie części dziennej to efekt zbyt małej przestronności wnętrz. By tę przestrzeń czuć, łączy się pomieszczenia o różnej funkcji. Są pewne rozwiązania, dzięki którym część kuchenna nie obniża elegancji i nie zakłóca relaksu. Zamawiając meble na wymiar, można z nich korzystać.

Jakie typy szafek wybrać do aneksu?

Gdy kuchnia jest częścią salonu, to sprzęt AGD nie powinien być widoczny. Potrzebne są szafki, które tworzą zabudowę lodówki, piekarnika, kuchenki mikrofalowej. Strefę kuchenną warto oddzielić. Potrzebne meble kuchenne na wymiar to także więc wyspy. Od części salonowej do takiej szafki przystawić można stół. Jej tył może też łączyć się z tyłem sofy. Potrzebne są i szafki górne oraz dolne, w tym ta na zlewozmywak. Kto znalazł sklep https://www.fabrykamebli.pl/, to wszystkie te typy szafek może dla siebie wybrać. Kolor ich może być różny.

Kolor mebli na wymiar do kuchni

Wybierając kolor szafek kuchennych, trzeba uwzględnić wystrój salonu. Nie powinno być mocnego kontrastu. Jeśli ma być elegancko, warto wybrać spokojny i neutralny kolor szafek. Barwne kuchnie też mają zalety. Co zrobić, by kolorowe szafki nie odciągały uwagi od strefy wypoczynkowej? Można wybrać dolne szafki o wyrazistej barwie, a górne neutralne np. kremowe. Tył szafki wyspy powinien mieć ten kolor, jaki mają meble pokojowe.

Rezygnacja z szafek wiszących

Jeśli ze strefy kuchennej korzysta się rzadko, to naczyń i różnych akcesoriów nie ma wiele. Niekiedy możliwe jest zrezygnowanie z szafek górnych wiszących. Zamawia się wtedy szafki dolne. Można też rozważyć wstawienie wysokiego słupka. Dodanie takiego mebla na wymiar zwiększy przestrzeń na przechowywanie. Ustawi się go na skraju ściany z szafkami. Część centralna, zwykle zajęta przez szafki wiszące, pozostanie pusta. Strefa kuchenna staje się dzięki temu dużo mniej widoczna.

Osoby, które chcą mieć duży wybór kolorów, znajdą to dla siebie w sklepie Fabryka Mebli. Do każdego mebla wybiera się oddzielnie kolory korpusu i frontu. Są wszystkie typy szafek potrzebnych dla dobrej aranżacji aneksu kuchennego. Potrzeba mebli na wymiar do stworzenia komfortowej garderoby? Takie też się znajdzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here