Gdzie kupić suknię ślubną w Warszawie?

0
741

Warszawa nie przez przypadek wygrywa corocznie wszystkie rankingi na krajową stolicę mody. Ilość butików i centrów handlowych powiększa się w zastraszającym tempie, szczególnie w centrum miasta. Rewolucja nie ominęła też sukien ślubnych. W stolicy znajdziemy naprawdę dużo salonów, dostosowanych do budżetu panny młodej. Gdzie najlepiej kupić wymarzoną suknię na wesele?

Centrum miasta

Prestiżowe salony znajdują się zazwyczaj w centrum miasta. Jeżeli panna młoda nie ma żadnych ograniczeń związanych z pieniędzmi – powinna się tam udać od razu. Suknie są szyte zawsze na miarę, a czas oczekiwania wynosi nawet 6 tygodni. To duża zaleta ze względu na zmieniającą się wagę. Panna młoda nie musi martwić się, że kupi suknię pół roku wcześniej i przytyje parę kilogramów.

W centrum znajdziemy suknie najlepszych projektantów świata – Lili Hod czy Julie Vino. Znajdziemy tu też salon marki Lanesta, której suknie można podziwiać na https://www.lanesta.eu/. Oparte na najnowszych trendach mody są równie piękne co wygodne. Znajdziemy tu najbardziej unikalne tkaniny i wzory, ręcznie robione brokaty i bogate hafty z zachodu.

Salony budżetowe

Panna młoda niekoniecznie musi wydawać kilkanaście tysięcy złotych, żeby ładnie wyglądać na swoim ślubie. W Warszawie istnieje mnóstwo budżetowych salonów, dostosowanych do każdej kieszeni. Warto poszukać w mniej ruchliwych uliczkach i na obrzeżach miasta. Warto odwiedzić salon Lady Bride czy Damę Couturę. Co prawda na suknię poczekamy tutaj odrobinę dłużej, ale zazwyczaj pasuje ona idealnie aż do ślubu.

Lepiej unikać sklepów ze sprowadzanym z zagranicy tanim towarem. Suknię ślubną kupujemy zazwyczaj raz w życiu i w tym przypadku warto odrobinę dołożyć. Suknie produkowane za oceanem przeważnie szybko się prują, są niedostosowane do naszej wagi i szybko szarzeją. Zamiast tego lepiej popytać w salonach, gdzie miłe panie pomogą przymierzyć jak najwięcej sukien. Wiele miejsc pozwala wprowadzać swoje własne modyfikacje. Im więcej miejsc odwiedzimy, tym większa szansa na sukces.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here